Новини фонду

! ДОПОМАГАЄМО РАЗОМ !

Друзі, з цією чарівною жінкою на фото сталося страшне горе. Лікарі діагностували у Ірини Маслової гострий мієлобластний лейкоз, іншими словами рак крові. Хвороба розвивається досить швидко, тому діяти треба терміново. Ірина розпочала курс хіміотерапії, але лікування надзвичайно дороге, і власними силами їй не впоратися.

Тому Благодійний фонд “Стрічка надії” розпочинає збір коштів для допомоги Ірині і звертається до усіх бути небайдужими. Адже чужого горя не буває…

Реквізити карти ПриватБанк:

5168 7551 0083 4239 Маслова І.В.

Карта Ощадбанку мами:

5167 4901 3238 3754 Маслова В.Г

Як стати батьком 20-ти дітей? Легко! Організуйте свято для дітлахів.

Святу бути!
Цей день був переповнений сміхом та веселим криком дітлахів з Ніжина.
Благодійний фонд «Стрічка надії» організував діткам з малозабезпечених родин та багатодітних сімей день розваг!
Відчули море емоцій в парку атракціонів «GALAXY», очі світилися від адреналіну та щастя!
Далі – смакота від «McDonald’s» та солодощі в «Caramelf». Впевнені, чудові спогади закарбуються у пам’яті діточок назавжди!
Були раді знайомству та чекаємо нових зустрічей з маленькими янголятками.
Дякуємо всім, хто допоміг в організації свята та співпрацював із нами. Також хочемо висловити подяку ГУ НП у м.Києві, голові Національної поліції Андрей Крищенко і Юлия Алексеенко за надання автобусу для транспортування дітлахів по столиці та директору Департаменту приміських пасажирських перевезень ПАТ “Укрзалізниця” Савалюку Сергію і всьому колективу.

30 березня під час конкурсу краси «Королева Одеси»2018 пройде благодійний аукціон від Фонду «Стрічка Надії».

Аукціон присвячений зібранню коштів на придбання медичного обладнання для дитячих онкологічних клінік України, а саме для Центру дитячої онкогематології і трансплантації кісткового мозку НДСЛ «Охматдит» та Обласного центру дитячої онкології та гематології в м. Черкаси. Найбільш гостро відчувається потреба у такому обладнанні: генетичний секвенатор, сканер ДНК-мікрочіпів, автоматичний сепаратор клітин, хірургічна система Mayfield.
На аукціоні будуть представлені боксерські рукавиці легендарного спортсмена Олександра Усика, прикраси від ювелірного бренду ZARINA, дві художні картини, одна з яких – робота закарпатського сліпого майстра. Також серед об’єктів продажу: ручні витвори дітей з обмеженими можливостями, сертифікат на розробку сайту від IT-компанії «Tatle Group».

Неймовірна історія

Потрапив у таку несподівану ситуацію, що на деякий час мову відняло.
ПАТ “Укрзалізниця” запросила мене на бесіду щодо безкоштовних квитків для дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.
Вони знали, що Благодійний Фонд “Стрічка надії” влаштовує свято для діток з Ніжина у Києві.
Приходжу я до офісу, і вони починають мені розповідати, що якщо б вони знали про нашу ініціативу раніше, то надали б квитки безкоштовно, але так як у нас «бюрократія», вони не в змозі цього зробити, адже весь процес надто довготривалий.
Починають мені розповідати, як купити квитки на потяг (начебто я цього не знаю) і при цьому просять, щоб я звітував про куплені квитки на офіційній сторінці Укрзалізниці.
Ну я й думаю, що за ошуканство, вже думав сказати їм: «До побачення»!
Всі вмить виходять зі своїх кабінетів та йдуть до керівництва ПАТ «Укрзалізниця» Савалюка Сергія, тут кличуть і мене.. коли я зайшов до кабінету, у мене одразу ж перехопило дух.
І через проблеми з тривалими процедурами надання безкоштовних квитків, вони усім колективом скинулись на квитки та солодке для дітей!
Після цього я розумію, що не всі ті погані, які відмовляють щодо безкоштовної допомоги.
Висловлюю величезну подяку виконуючому обов’язки директора Департаменту
приміських пасажирських перевезень ПАТ «Укразалізниця»
Савалюку С. П.
Та надзвичайно щиро вдячні всьому колективу!

Вітаємо всіх військовослужбовців Національної гвардії України з професійним святом!

Ми, український народ, схиляємось перед вами та висловлюємо свою величезну подяку. Ви закріпили свій патріотичний вибір присягою, а ми закріпили повагу до вас у наших серцях. Особливі вітання висловлюємо тим, хто зустрічає це свято на передовій. Вічного здоров’я, наснаги, сили духу, миру та злагоди!

Відбулося підписання меморандуму між фондами

Спільним рішенням стало підписання меморандуму між Благодійним фондом “Стрічка надії” та Благодійним фондом “Сусіди”. Договір закріплює співпрацю організацій задля об’єднання сил у здійсненні благодійної діяльності та допомозі нужденним. Вже протягом наступних днів таке злиття зусиль дасть свої результати – 1 тонна (!) гуманітарної допомоги від сторони “Сусідів”! Будуємо спільні плани заради добра!
 

Вітаємо з Днем українського добровольця

Сьогодні той день, коли маємо схилитися перед людьми, що за покликом власного серця захищають кожного з нас від загарбників нашої Батьківщини. Шановні бійці добровольчих батальйонів, добровольці ЗСУ, Нацгвардії, МВС та СБУ, вітаю з Днем українського добровольця! Ви надихаєте прийдешні покоління, як нас надихали бійці ОУН та УПА, герої Крут, шістдесятники та дисиденти! Ви – гордість. Ви – герої. Слава Україні!

Благодійний Фонд “Стрічка надії” надав допомогу дитячому будинку- інтернату №21

В цей чарівний світлий день Благодійний Фонд “Стрічка надії” завітав до дитячого будинку. Як завжди, піклуємось про малечу – про нашу майбутню молодь🇺🇦

 

Керівництво відвідало фотовиставку Osmana Karimova 75 відтінків Олега Ляшка

Благодійний Фонд “Стрічка надії” відвідав фотовиставку Osman Karimov 75 відтінків Олег Ляшко.
Осман насправді талановитий фотограф! Дякую за приємний вечір.

 

Візит Благодійного Фонду на презентації книги Антона Дубишина

Благодійний Фонд “Стрічка надії” завітали на презентацію нової книги Антон Дубишин. Це Людина з великої літери! Його поезія надихає та вражає.

МОЯ УКРАЇНО
Безкрайні ріки, небеса,
Спів чудовий солов’я
Пшениця пишна на полях,
Солодкі фрукти в садках.
Озер синя глибочинь,
Сядь на берег, відпочинь.
Земля овочі дарує,
Свій народ вона годує.
Живуть звірі в лісах,
Птахи літають в небесах.
Люди щирі, працьовиті,
Серця, як двері, їх відкриті.
Сильні парубки, хоробрі,
Дівчата файні, стрункі, добрі.
Реформатори, поети,
Вірші писали та сонети.
Київ, Львів, Донецьк, Донбас,
Молюся Богу я за вас.
Схід та захід – ми єдині
На нашій неньці Україні.

Благодійний Фонд “Стрічка надії” відзначив сторіччя Героїв Крут

Сьогодні Україна відзначає 100-річчя Героїв КРУТ!!! Усім складом Благодійного Фонду “Стрічка надії” разом з Радикальною партією Олег Ляшко відвідали святкові заходи у Крутах! Понад триста молодих хлопців віддали своє життя за свободу України у боротьбі з Росією! Нажаль через сто років історія повторюється! Але ніхто і ніщо не зламає міць і силу українського народу! Перемога обов‘язково буде за нами!!!🇺🇦💙💛

Команда БФ « Стрічка Надії » Запрошує на Перший інклюзивний Всеукраїнський фестиваль – конкурс мистецтв «Пізнайко збирає друзів».

БФ « Стрічка Надії » в партнерстві з БФ « Наш Слід » організатором Першого інклюзивного

Всеукраїнського фестивалю – конкурсу мистецтв « Пізнайко збирає друзів »

Запрошує  20 січня 2018 р. у Концертний зал КНЕУ

де відбудеться фестиваль, присвячений 20-річчю журналу «Пізнайко».

Така масштабна подія відбудеться на теренах нашої держави вперше.

На фестивалі буде велика кількість дітей з багатьох міст і селищ України (близько 900 дітей) віком 4-17 років.  Для участі у фестивалі «Пізнайко збирає друзів!» запрошуються хореографічні, вокальні, театральні, інструментальні колективи та солісти, а також студії прикладного мистецтва. Особливість інклюзивного фестивалю  — це спільні творчі програми із залученням дітей з особливими потребами.

Мета фестивалю:

– привернення уваги суспільства до творчої діяльності дітей та молоді з особливими потребами як засобу їх самовираження і реалізації;

– розширення творчих контактів дітей та молоді з особливими потребами зі всієї України, налагодження контактів фахівців в різних галузях творчості.

Проведення фестивалю сприятиме створенню емоційно-позитивного фону творчої діяльності і покращенню якості життя дітей й молоді з особливими потребами.

Організатори та  Партнери :

Журнал Пізнайко

Благодійний  Фонд ” Наш Слід “

Благодійний  Фонд ” Стрічка Надії “

Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю

До складу ЖУРІ увійдуть відомі артисти, педагоги творчих дисциплін, режисери, керівники творчих колективів та діячі культури і мистецтва.

Учасники та гості конкурсу отримають призи та подарунки, на них чекають цікаві розваги та вікторини. В рамках фестивалю передбачені соціальні благодійні програми для вихованців дитячих будинків та дітей з особливими потребами.

Наш фестиваль – це справжнє свято для дітей та батьків!

Талановита дитина – сильна Україна!

 

Зустріч з питань реалізації благодійних проектів!

Сьогодні відбулась зустріч з спів-координатором Благодійного проекту “Життя дитини – серцебиття твоєї країни”Андрієм Семеновим  та директором БФ “Стрічка Надії” Святославом Лешиком.

Були обговорені напрямки спільної роботи та механізми формування та реалізації ідей.Було вирішено об’єднати спільні зусилля задля розвитку й популяризації спільної мети в рамках Благодійного проекту «Життя дитини – серцебиття твоєї країни» https://ubb.org.ua/project/3550/ та залучення широкого кола громадськості, а також установ і організацій до вирішення всіх питань, що виникають під час реалізації проекту, разом сприяти розвитку гуманітарних, освітніх, соціальних, культурних, спортивних, проектів, які направлені на поліпшення матеріального, морального та інтелектуального потенціалу нації.

Команда БФ « Стрічка Надії » підтримала молодь України на І Всеукраїнському з’їзді Молодіжного крила РПЛ !

Команда БФ « Стрічка Надії » підтримала молодь України на І Всеукраїнському з’їзді Молодіжного крила РПЛ ! Створена найпотужніша Молодіжна організація по усій Україні! Найпрогресивніша молодь, яка з великим бажанням залучилась до радикальних змін в країні, почала свій рух! Кропіткою працею і вірою в свою Україну досягнемо головного – заможного життя українців і достойний рівень країни на міжнародній арені!

ІІ Міжнародна науково-практична конференція “Реалізація державної антикорупційної політики в міжнародному вимірі”!

Юлія Федорко – громадський та державний діяч, засновник БФ «Стрічка Надії», взяла участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференція “Реалізація державної антикорупційної політики в міжнародному вимірі”!

Другий рік поспіль громадська рада при МВС є співорганізатором конференції на найвищому рівні з залученням міжнародних експертів! ” Корупція – це пухлина нашого часу! Ми різними методами багато років намагаємось її вилікувати, але досі хвороба існує. Мабуть не дуже ефективна методика боротьби! Тому данна конференція створенна для запровадження більш ефективних іноваційних методів для більшій ефективності боротьби з корупцією!” зауважила – Юлія Федорко.

 

 

Команда БФ « Стрічка Надії » відвідала презинтацію художнього фільму «КІБОРГИ»

Команда БФ « Стрічка Надії » відвідала презинтацію художнього фільму  « КІБОРГИ» про незламних захисників Донецького аеропорту яка відбулася у столичному кінотеатрі “Оскар”, режисером якого став Ахтем Сеітаблаєв.

Стрічка розповідає про боротьбу українських захисників за Донецький аеропорт у вересні 2014 року. Головні герої фільму – це збірні образи, списані з реальних “кіборгів”, серед яких були як кадрові українські військові, так і представників добровольчих батальйонів. Головні ролі виконали Макар Тихомиров, Андрій Ісаєнко, Віктор Жданов, Роман Ясинівський.
“У численних бесідах з бійцями, коли ми обговорювали сучасний стан нашої країни, я часто чув одну річ, з якою я і відправився знімати цей фільм. Це було розуміння того, що не так швидко все відбувається в нашій країні. Але, тим не менш , щоранку кожен боєць чистить свою зброю, щоб допомогти країні змінитися. Наша команда намагалася зняти чесне кіно про те, як ми болісно, але все ж звільняємося від усього негативного, що супроводжувало нашу історію “, – розповів режисер.

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА ЩОРІЧНА ПРЕМІЯ «МОЛОДИЙ ВИНАХІДНИК»

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКУ ЩОРІЧНУ ПРЕМІЮ

« МОЛОДИЙ ВИНАХІДНИК »

 

Цілі і завдання премії :

1.1. Метою цієї премії є залучення молоді до вирішення науково-технічних, організаційних, технічних, соціально-економічних, екологічних завдань в різних галузях життєдіяльності країни , підтримка обдарованої молоді України . Премія вирішує надзвичайно важливі завдання. Допоможе знайти найкращі практики, які існують на різних рівнях, та доведе, наскільки дієвими можуть бути молодіжні розробки.

1.2. Завдання премії :

 • Сворення умов для розкриття творчих здібностей молоді України в галузі науки і техніки;
 • Сприяння участі молоді у формуванні науково-технічного потенціалу держави ,
 • Привернення уваги молоді до основних напрямів науково-технічного, економічного і соціального розвитку держави ,
 • Вивчення та поширення позитивного досвіду роботи творчої молоді в галузі науки і техніки;
 • Формування позитивної громадської думки щодо винахідницької діяльності в державі.

1.3. Всеукраїнська щорічна Премія « Молодий винахідник » проводиться на основі цього Положення.

Організатори премії:

2.1.Премія проводиться Благодійним Фондом ” Стрічка Надії “.

2.2.Для організації проведення та підбиття підсумків премії формується конкурсна комісія. Голова конкурсної комісії вибирається із загального складу шляхом відкритого голосування членів комісії.

До складу конкурсної комісії входять :

громадські лідери , волонтери , артисти , режисери  , науковці , викладачі , спортсмени , бізнесмени .

2.3. В процесі проведення премії конкурсна комісія:

 • Організовує проведення експертної оцінки і підведення підсумків премії;
 • Забезпечує виготовлення та придбання призів, цінних подарунків, дипломів;
 • Бере участь в церемонії нагородження переможців та учасників премії;
 • Надає методичне сприяння в проведенні премії на всіх етапах;
 • Володіє правом вимагати додаткової інформації для підвищення якості оцінки діяльності учасників премії;
 • Розглядає інші питання, пов’язані з організацією і проведенням премії.

Умови участі :

3.1.Премія проводиться як серед учасників, спрямованих навчальними закладами або організаціями, так і серед учасників, які направили свої заявки самостійно.

3.2.Участь в премії є безкоштовною. Фінансування проведення премії здійснюється за рахунок коштів благодійних внесків та меценатів .

3.3.Всеукраїнська щорічна Премія « Молодий винахідник ».

Проводиться серед двох груп :

3.3.1. Студенти.

Беруть участь студенти різних форм навчання,установ середньої  та вищої  освіти, що знаходяться на території України, незалежно від форми власності. Вік учасників не повинен перевищувати 25 років.

3.3.2. Молоді фахівці.

Беруть участь молоді фахівці, що України, всіх форм власності. Вік учасників не повинен перевищувати 25 років.

3.3.3. Для участі в премії учасники подають заявки та розробки в електронному варіанті.

Терміни проведення премії:

Заявки на участь у премії надаються до 21 січня 2017 року. 

Заявка

контактний телефон  +38073-131-21-21

(E-mail: strichka.nadii@gmail.com )

Підведення підсумків премії та нагородження переможців.

4.Оцінку представлених на премію робіт і визначення переможців надає конкурсна комісія.

4.2.Роботи учасників премії оцінюються членами конкурсної комісії за результатами досягнутого ефекту. Оцінюється здатність до проведення самостійних наукових досліджень, новизна розробок, творче мислення, практична цінність, оригінальність.

4.3. Основними критеріями оцінки діяльності учасників премії є:

 • Актуальність виконаної роботи ;
 • Оригінальність представленого рішення ;
 • Практична цінність роботи (можливість її застосування) ;
 • Загальний рівень представленої роботи (акуратність, повнота) ;
 • Участь у громадському житті навчального закладу або держави ;

      Оцінка (від 0 до 10 балів);

Номінації премії:

 1. На підставі результатів розгляду матеріалів конкурсна комісія визначає кращі винаходи (корисні моделі).

кращий винахід року ( Перше місце )

кращий винахід року ( Друге місце )

кращий винахід року ( Третє місце )

Нагородження переможців премії:

Переможці Всеукраїнської щорічної Премія « Молодий винахідник »,

нагороджуються почесними дипломами та грошовими винагородами:

 

І місце – 50 000 гривень;

ІІ місце – 30 000 гривень;

ІІІ місце – 10 000 гривень;

 

Етапи премії:

Перший тур

4.12.2017 р – Прийом конкурсних матеріалів.

30.01.2018 р – Попередня оцінка конкурсних робіт.

Другий тур

до 5.02.2018 р – Фахове оцінювання конкурсних робіт.

Третій тур

(фінал премії) 10.02.2018 р – Визначення переможців.

Склад журі:

Олег Ляшко – український політик. Народний депутат України.

Микола Тищенкоресторатор, меценат, спортсмен.

Анатолій Конверськийукраїнський вчений, філософ. Доктор філософських наук , професор , декан філософського факультету КНУ.

Олександр Усик –  професійний український боксер. Чемпіон світу в першій важкій вазі за версією WBO.

Олексій Кошевець громадський та державний діяч, засновник БФ « Стрічка Надії ».

Денис Дзензерськийукраїнський політик. Народний депутат України.

Юлія Федоркогромадський та державний діяч, засновник БФ «Стрічка Надії ».

Анна Куценкодиректор Київського молодіжного центру.

Володимир Вербицький директор Національного еколого – натуралістичного центру учнівської молоді МОН, доктор педагогічних наук, професор.

Анастасі́я Приходькоукраїнська співачка, Заслужена артистка України.

Ахтем Сеїтаблаєвукраїнський актор та режисер кримськотатарського походження. Заслужений артист АР Крим.

Богдан Дудакандидат наук, доцент кафедри машин та апаратiв хiмiчних та нафтопереробних виробництв ІХФ , помічник Ректора.

Сергій Тарасовзасновник Групи компаній « Агроспецсервіс ».

Святослав Лешик – громадський та державний діяч , директор БФ « Стрічка Надії ».

Урочисте відкриття фотовиставки “Особливі емоції серця”

Сьогодні були присутні на урочистому відкритті фотовиставки «Особливі емоції серця». Захід відбувся в приміщенні Київської міської державної адміністрації. Важливий та потрібний проект для хорошого і світлого майбутнього дітей України .

Мета заходу:
привернення уваги до інклюзивної освіти;
виховання толерантної поведінки у дітей;
популяризація загальнолюдських цінностей; 
виховання високих моральних якостей та відповідального ставлення до оточення;
розвиток творчого потенціалу дітей;
виявлення та підтримка талановитих дітей.
Щиро дякуємо за ідею та організацію 🙂 Антону Дубішину та Вадиму Сарахану.

 

Спільні плани з питань розвитку української молоді!

Провели робочу нараду з Заслуженою артисткою України Анастасією Приходько, засновниками Фонду “Стрічка надїї” Олексієм Кошевцем, Юлією Федорко та директором Святославом Лешиком з питань розвитку української молоді та реалізації їх потенціалу на благо нашої країни. Та спланували наші майбутні спільні проекти.

Проект “Ким я хочу стати?” для найуспішніших дітей Чернігвської області

Третій проект з профорієнтації для відмінників навчання!

26-27 жовтня в м. Київ завершилась дводенна молодіжна програма з профорієнтації «КИМ Я ХОЧУ СТАТИ?» для найкращих учнів, відмінників навчання Чернігівської обл. ( смт. Мала Дівиця, смт. Срібне, м. Ічня, смт. Талалаївка).

Допоможемо разом спортсмену-інваліду представити Україну на чемпіонаті Кубку Світу з армспорту!

Його мужність дає надію іншим!

Татевасян Микола Юрійович – Харківський спортсмен-інвалід, майстер спорту України  з армспорту, чемпіон Європи, дворазовий призер кубку Світу, бронзовий призер найпрестижнішого турніру А-1 та багато інших. Спортсмен, який мріє представити Україну на чемпіонаті Кубку Світу з армспорту, який пройде в м. Румія (Польща), з 17 – 21 листопада, але на даний час це лише мрія, адже такого рівня захід несе за собою певні витрати, які нажаль Миколі не під силу.

Благодійна Ярмарка в підтримку родини Лафазан

Спільна благородна ідея зробити свій внесок – об’єднує всіх і кожного, що становить частину однієї великої мети!

              17 жовтня у навчальному закладі гімназії «Столиця», пройшла благодійна ярмарка, з метою збору коштів для підтримки родини Лафазан. Доля цієї родини не проста. Наталочка,  два роки тому втратила маму. Матуся загинула від численних поранень несумісних з життям в результаті обстрілу в смт. Сартані, що біля Маріуполя. Наталочка також постраждала – лікарі змушені були ампутувати їй ніжку до коліна. Зараз Наталочку виховує тато.

Благодійний ярмарок в підтримку родини Лафазан

17 жовтня 2017 р. Відбудеться благодійний ярмарок, організований сумісно БФ «Стрічка Надії» та гімназією «Столиця», яка знаходиться за адресою вул. Петра Вершигори, 9Б.

Керівництво школи та учні, дізнавшись, що у нашого фонду є підопічна 12 річна дівчинка з Донеччини – Наталочка Лафазан, запропонували нам провести спільний благодійний ярмарок на який силами батьків учнів будуть власноруч приготовлені різноманітні смаколики та ласощі, які кожен бажаючий зможе придбати, а виручені кошти будуть передані в підтримку родини Лафазан.

Благодійний аукціон -“Допомога родинам заручників” (звіт)

Командою БФ “Стрічка Надії” на дуже важливому заході: Благодійному аукціоні -“Допомога родинам заручників”, який організували ГО “Берегиня” , “Блакитний птах”. Це надзвичайно необхідний захід, мета його – допомогти сім’ям заручників,адже вдома у них залишаються дружини, діти, батьки, які потребуть як матеріальної так і моральної допомоги .
Ми переконані, що підсилення суспільної уваги до проблеми українських бранців, їх родин крок за кроком сприятимуть поверненню наших хлопців.

Анюта Марчук – «Помогите выжить!» МОЯ МЕЧТА-ЖИТЬ!

Скорее всего моя история болезни ничем не отличается от сотни других. У меня есть семья, муж и была любимая работа. Все шло своим чередом, пока весной 2014 я не заболела. Поднялась температура и мучал сильный кашель. В больнице сказали, что это простуда, меня обследовали и долго не могли определить, почему я себя так паршиво чувствую.

Благодійний аукціон – ” Допомога родинам заручників”

Ініціативна група громадських організацій “Берегиня” , “Блакитний птах” та подружжя Володимир і Олена Жемчугови, за допомогою телеканалу ІСТV, ресторації ” Піца Veterano” та “Патріот” організовує та починає Благодійний аукціон – ” Допомога родинам заручників”, який відбудеться в містах Київ, Дніпро, Львів, Харків.

Річниця повернення з полону, Героя України – Жемчугова Володимира

Цими вихідними співзасновники БФ «Стрічки Надії» разом з друзями, рідними та ще шістьома патріотами які відчули що таке полон святкували річницю повернення з полону нашого друга, партизана, героя України, людину з незламним духом – Володимира Жемчугова! Це його його другий День народження!

Олімпійський урок – 2017 в рамках святкування Дня фізичної культури та спорту

Ранок столиці розпочався з Олімпійської руханки, яка відкрила Всеукраїнське спортивне свято на Оболонській набережній  – Олімпійський урок 2017 в рамках святкування Дня фізичної культури та спорту!

БФ «Стрічка Надії» спільно з Федерацією армліфтінгу України приєднався до великої і дружньої Олімпійської української родини та як завжди привітав цікавими подарунками наймолодших учасників.

Щиро вітаємо з 1 вересня — Днем знань!

Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі, викладачі та працівники навчальних закладів!

Щиро вітаємо Вас з 1 вересня — Днем знань!

Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях.

Позаду 7 600 км цікавої подорожі проекту ” ДВА ТИЖНІ БЕЗ ВІЙНИ” в Німеччині

Нарешті ми доїхали додому. Позаду 7 600 км цікавої подорожі проекту ” ДВА ТИЖНІ БЕЗ ВІЙНИ” в Німеччині .

47 діточок загиблих Героїв АТО, дітей скалічених цією проклятою війною та круглих сиріт побували в справжній казці.

Завершення проекту: ” ДВА ТИЖНІ БЕЗ ВІЙНИ “

Ось і підійшов до кінця наш проект…” ДВА ТИЖНІ БЕЗ ВІЙНИ “

Море позитивних емоцій, свіже повітря, краса навкруги, нові зустрічі та знайомства, сотні кілограм смаколиків та морозива – це все залишиться надовго в серцях діточок, які постраждали від цієї проклятої війни… Дітки справді поринули в казку і насолоджувалися нею два тижні!!!

Екскурсія по ковбасній фабриці м. Кельн

А нас сьогодні запросили на ковбасну фабрику в Кельні. Екскурсія була цікавою, на фабриці таке потужне обладнення в день тільки сосисок виробляють 60 тонн.

Наприкінці всіх нас нагодували смачними сосисками і солодощами! Дякую дорогі наші друзі Timur Proskurov, Tetyana Kotsyuba, Victoria Vladislava, Krok, Linda Mai за цікаву і смачну екскурсію!

Відзнака БФ «Стрічка Надії» на фестивалі “Червона доріжка гідності”

24 серпня на День Незалежності України у Києві, на всеукраїнському волонтерському фестивалі «Червона доріжка гідності» відзначили високою оцінкою, діяльність Благодійного Фонду «Стрічка Надії», у номінації  – «Згуртовані мрією».

На службі в укаїнській церкві

Подорожуючи Німеччиною, сьогодні ми були на службі в українській церкві. Зустрілися з українською громадою Кельну, які допомагають і вболівають за Україну вже четвертий рік поспіль. Діткам подарували подарунки, пригостили смаколиками, побажали миру всій Україні і разом з нами заспівали гімн нашої рідної Батьківщини!

Подяка за надані канцтовари родині Mastif

Щиро дякуємо  Oleksandr Mastif вашій родині за канцтовари, які ви привезли нашим діткам загиблих героїв до Кельну. Ваше благородство та безкорисливість дозволили взяти на себе частину наших турбот. Ви поділилися теплом своєї душі, щедрістю серця. Дякуємо Вам за небайдуже ставлення до дитячих потреб!

Допомога діткам загиблих Героїв АТО від небайдужих жителів Кельну

Людська доброта немає границь, співчуття і співпереживання не мають обмежень і кордонів. Щиро вдячні за чуйність та небайдужість до нелегкої долі дітей , всім людям з Кельну, які почувши, що до Німеччини приїхали 47 діточок сиріт та загиблих Героїв з України , привезли гуманітарну допомогу.

Подорож до парку атракціонів “Фантазія Ленд”

Сьогодні найочікуюча подорож до парку атракціонів “Фантазія Ленд”.

На цілий день діти пурнають в світ атракціонів!

Дякуємо всім нашим німецьким друзям, які зробили і оплатили це чудове свято дитинства для всіх нас!!!

Екскурсія на самому відомому, німецькому національному каналі телебачення WDR

А ми з самого ранку на екскурсії, на самому відомому німецькому національному  каналі телебачення WDR, якому вже понад 80 років.

Діткам покажуть як готуються і транслюються новини, різні фільми і навіть дозволять самим діткам випробовувати у ролі режисера, редактора, кіномеханіка а також зняти свій фільм.

Подарунки для дітей загиблих Героїв АТО від німецьких друзів!

З самого ранку ми поздоровили один одного зі святом, а дорогі наші німецькі друзі зробили для всіх діточок подарунки – купили кожному взуття! Дякуємо нашим дорогесеньким Linda Mai, Timur Proskurov, Tetyana Kotsyuba за ваші добрі і щирі серця, за те ,що ви так болієте за свою рідну неньку Україну і вже стільки років підтримуєте і допомагаєте кожному, хто потребує!

Граємо у футбол на Кельнському стадіоні

Грали в м’яча та розповіли діткам взагалі  про футбол, проте що цей вид спорту не тільки тренує витривалість, силу м’язів, але й загартовує характер, формує вольові якості, вчить мислити, аналізувати і працювати в колективі, взаємодіючи з партнерами часто без слів.

Сердечно вітаємо Вас із Днем Незалежності України!

Наша країна, наш народ святкує вже в котре День Незалежності України, відколи здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі. Майже тисячу років, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків.

Від щирого серця вітаємо вас із Днем Державного Прапора України!

З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки.

Нині наша країна та всі ми переживаємо нелегкі часи. Часи боротьби та гартування нової якості держави, нової якості народу, нової якості стосунків між державою та людьми. Настільки важливими для нас стали символи держави: гімн, герб та синьо-жовтий прапор.

Дмитру Шахову потрібна допомога!

Потрібна допомога!

Шахов Дмитро, 17 років, Дніпропетровська обл, Васильківський район, с. Воскресенівка.

За свої 17 років хлопчик з Української глибинки, Дима Шахів пережив вже стільки труднощів, скільки інший дорослий не устигає випробувати за усе життя… З 4 років він отримай групу інвалідності з діагнозом:

Відвідини Кельнського зоопарку

Екскурсоводи змістовно розповіли про всіх жителів цього чудового парку. Навіть давали торкатися до шерсті різних тварин і розказали, що зуби у слонів змінюються 6 разів за життя, ми позаздрили їм. Дали потримати в руках зуб маленького Слоненя, бо у великого зуб який випадає важить 2.5-3 кілограми.

Пікнік з німецькими друзями

Наш проект “Два тижні без війни ” продовжується!

День сьогодні був сонячний і дуже радісний, з купою вражень, емоцій, кругом лунав дитячий сміх, навіть мавпи і гіпопотамчики озиралися на нашу дружню компанію.

А закінчився наш день пікніком з купою різної смакоти, яку приготували на грилі наші німецькі друзі Detlef і Ян.

В піцерії м. Кельн !

Що потрібно дітям? Сьогодні гарно розважились , із задоволенням та з користю провили своє дозвілля!  Цей уікенд,  вдало поєднав веселощі та особистий розвиток .

І знову сюрприз для дітлахів, хто не любе смачно попоїсти? Піца – це улюблена страва багатьох  дітей! Ми в піцерії! Запасаємося енергією!

Неділя – день розваг! Ми в боулінгу!

Більшість дітей перший раз грали в боулінг, але втішає те, що вони зуміли побороти свій страх, адже з екранів можна було спостерігати хто лідирує! Ми задоволені, що вони вміють підтримувати один одного не зважаючи на те хто переміг!

На службі в Кельнському соборі

Наш проект”Два тижні без війни” Ви не можете уявити собі де ми зараз були!

В Кельнському соборі була служба ,на яку нас запросив епіскоп. Він при всіх присутніх привітав діточок з України, причастив кожного, молився за нас і за всю Україну!!!

Враження не можна описати!!!!

Це НЕПЕРЕВЕРШЕНО!!!

Слава Україні !

Зі святом Яблуневого Спаса!

Від щирого серця вітаємо зі святом  Преображення Господнього (Яблуневий Спас)!

У це світле свято хочеться побажати миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, побільше радості, міцного здоров’я і всіх благ!

Нехай життя буде радісним і смачним як це свято!

Нехай виправдаються всі очікування і збудуться найзаповітніші мрії!

Сьогодні і дорослі і малі поринули у «світ морозива»!

Ми вже відвідали безліч неймовірно красивих місць Кельну, які подарували дітлахам позитивні емоції.

Сьогодні вирішили приготувати дітям смачний сюрприз. Діти отримали змогу досхочу ласувати морозивом. І протягом кількох годин місця відпочинку були наповнені щирим дитячим сміхом та непідробною радістю.

Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх дітей.

Знайомство та зустріч з мером м. Кельн

Знайомство наших юнаків з Європою почалось з мерії Кельна, Німеччина, та його мером.

Головуюча нашої юнацької делегації Ксюша Киевская, разом з юнаками підготували декілька виступів та справжнє українське привітання з хлібом та сіллю.

Зустріч проходить на повному взаєморозумінні, з легкістю та посмішками!

Вирушаємо до мерії на зустріч з міським головою міста Кельн

Смачно поснідавши, в чудовому настрої вирушаємо до мерії м. Кельн на зустріч з міським головою міста Кельн.

Зустріч не проста, тому разом з дітками підготували виступ, щоб як завжди гідно представити Україну!

Хто як не молоде покоління буде будувати країну!

Україна понад усе!

Ми в м. Кельн!

Проїхавши тисячі кілометрів до м.Кельн (Німеччина) всі дітки гарно себе почувають у всіх чудовий настрій!

Дякуємо за щиру зустріч! Чудові умови для діточок, навколо неймовірна природа.Про таке тільки можна мріяти,а це лише ранок першого дня, навіть не уявляємо скільки всього цікавого, корисного, доброго та чистого ще попереду.

Побажаймо нашим юнакам та супроводжуючим щасливої дороги!

Наш юнацький “десант” вирушив зі Львова до Німеччини!

47 дитячих сердець в очікуванні нових вражень, знайомств. Це діти – які постраждали від московської агресії на сході України!!!!

Подорож до Німеччини в рамках проекту «Знайомство з Європою»

Подорож до Німеччини в рамках проекту «Знайомство з Європою»

14 серпня в свято Медового Спасу наш “дитячий десант”, який складається з 47 дітей загиблих Героїв АТО, дітей сиріт, які втратили своїх батьків в зоні проведення АТО та дітей, яких скалічила війна на сході України вирушив до Німеччини.

Майже два тижні малеча перебували на казковому відпочинку у Єгипті

Улюблений десант БФ “Стрічка Надії” з командиром Ксюша Киевская здійснили посадку на рідній землі!!!

Майже два тижні малеча перебували на казковому відпочинку у Єгипті! Мама Ксюша розважала дітлахів на повну силу, відкормлювала, оздоровлювала, загартовувала і опікувалась!

Історія відпочинку маленьких українців в Єгипті

Дорогі наші друзі і всі прекрасні люди, які допомагають і відгукуються завжди щоб допомогти !!!

Завдяки всім Вам (хто відгукнувся) ми змогли оздоровити і подарувати незабутній двотижневий відпочинок в Єгипті і масу враження діткам, з якими дуже жорстоко повелася ця клята війна.

В спекотному Єгипті лунає гучний сміх українських дітей!

Благодійний фонд “Стрічка Надії” організовує цьогоріччя святковий літній настрій для малечі, які стали жертвою війни. Культура стародавнього Єгипту захопила дітей з першого кроку, який вони зробили на трап літака. Часові межі існування давнього Єгипту дозволили гостям відчути справжню атмосферу спекотної країни, і одночасно поринути у дитинство.

Вітаємо з Днем народження Володимира Валентиновича Вербицького!

     Від усього складу БФ “Стрічка Надії” вітаємо з Днем народження Володимира Валентиновича Вербицького -директора Національного еколого-натуралістичного центру, заслуженного працівника освіти, доктора педагогічних наук, професора КНУ ім Т.Шевченка!

30 днів щоб врятувати Матвійка!

Ця недуга трапляється в одного немовляти на двадцять тисяч. Хлопчика вже чекають лікарі у Бельгії. Залишилося зібрати кошти. Пересадка печінки коштує майже 130 тисяч євро. Подарувати шанс на життя Матвійкові може кожен з нас.

Ірочці Кудіновій терміново потрібна допомога!

ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

ІРОЧЦІ  КУДІНОВІЙ поставили страшний діагноз – РАК КРОВІ!

У короткі терміни потрібно зібрати 105 тис $.

Акція від БФ «Стрічка надії» – «БлагоТвори – школярів збери!»

Мета акції: допомогти забезпечити новою шкільною формою або вживаною, взуттям, рюкзаками, спорт формою, канцтоварами, дітей школярів з 1 по 11 клас, які постраждали від проклятої війни, які втратили своїх батьків у зоні бойових дій, багатодітні родини, дітей, які проживають у зоні АТО, сірій зоні, переселенців.

Подарите НАДЕЖДУ НА ЖИЗНЬ 2-летней Ксении!

Срочно нужна ТРАНСПЛАНТАЦИЯ СЕРДЦА! Состояние девочки с каждым днем ухудшается. Ксения страдает от двойного входного левого желудочка. Мы просим о помощи всех, кто может помочь собрать деньги на операцию за границей (Индия).

Наташенька Лафазан – требуется наша помощь ребенку!

Требуется наша помощь ребенку проклятой войны!

На этих фото одна из подопечных деток соучредителя БФ «Стрічка надії» Ксюши Киевской – Наташенька Лафазан. История этой девочки более чем трагична. В августе 2015 года они с мамой попали под обстрел в их родной Сартане… не успели добежать до бомбоубежища всего несколько метров(((( В результате, Наташеньке врачи ампутировали  часть ножки, а ее мама умерла в больнице  через два дня(( Это страшное горе и не дай Бог никому больше такое пережить.

Звіт: Youth DAY – фестиваль молодіжних ініціатив, благодійний фуд-корт

Вперше День молоді в Києві 24 червня 2017 р, організовувала Молодь спільно з Київським молодіжним центром та Управлінням молоді та спорту за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

      Наймасштабніший  фестиваль молодіжних ініціатив Youth DAY – це простір для єднання та можливостей: де був встановлений рекорд з найбільшої кількості долучених організацій.

БФ «Стрічка надії» у наймасштабнішому фестивалі молодіжних ініціатив – Youth DAY

24 червня з 11:00 – 22:00 Маріїнський парк.

БФ « Стрічка надії» прийме участь у наймасштабнішому фестивалі молодіжних ініціатив – Youth DAY.

 

Вихідний з дітками переселенцями в дитячому театрі на Липках

Наші вихідні з дітками переселенців сьогодні продовжуються! БФ «Стрічка надії» разом з дітками поринули в казку, в дитячому театрі на Липках. Діти – це наше майбутнє і ми Олексій Кошевець, Юлія Федорко, Ксюша Київська, Яна Лихачьова, Євген Сапожніков, Ілан Вайсберг докладаємо максимум зусиль, щоб дитинство цих дітей продовжувалося якомога довше!

Діти-переселенці відвідали товаристський матч з американського футболу між Україною і ОАЕ

Для нас немає вихідних! Благодійний фонд “Стрічка надії” навіть у суботу прагне дарувати діткам усмішки на їх обличчях, і це щастя не відчувати втоми!

Сьогодні діти-переселенці відвідали товаристський матч з американського футболу між Україною і ОАЕ, який відбувся на стадіоні “Динамо” ім. В. Лобановського.

БФ «Стрічка надії» на телеканалі RTI в програмі «Правдиві історії АТО» з Тетяною Петраковою

Розповіли про минулі проекти які ми провели для дітлахів з зони АТО: “Потяг дружби”, “Ким я хочу стати”, та “Україна Ізраїль – разом”.

А також поділились планами на найближче майбутнє, це проекти пов’язані з інтеграцією України, здебільшого молоді, в європейське життя.

Зустріч з надзвичайною людиною, Антоном Дубішиним

Сьогодні засновники БФ «Стрічка надії» були в гостях у людини з ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ, у людини з НАДЗВИЧАЙНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ – Антоном Дубішиним. От з кого треба брати приклад, вчитися як жити і цінувати кожен день прожитого життя!

День захисту дітей 2017 р.

1 червня 2017 надзвичайно важливий день, який може повністю виправдати те, що ми маримо дітьми!

День захисту дітей набирає обертів! О 17:00 привітали 60 діточок-переселенців, очі яких неможливо забути, від вдячності і захоплення подарунками! Вони всі такі різні, і такі однакові в своїх емоціях, почуттях, рухах… Ніхто не має права позбавляти дитинства жодну дитину!

День захисту дітей – ранкове поздоровлення!

Дитина – це життя, це майбутнє, це час! Це все те, що неможливо придбати за кошти!

Можемо впевнено сказати, намагатимемось все робити для них!

        Після стількох днів поруч із десятьма дітлахами, здавалося б, потрібно буде залишитися хоча б на добу на самоті, проте не сьогодні!

Щорічна національна премія “Мати року”

        14 травня 2017 року о 15.00 в «Українському Домі» Благодійний Фонд «Стрічка Надії» організовує масштабний захід, щорічну національну премію: «Мати Року», приурочену до Міжнародного Дня Матері.

Благодійний ярмарок, організований сумісно БФ «Стрічка Надії» та гімназією «Столиця»

24 квітня 2017 р. відбувся  благодійний ярмарок, організований сумісно БФ «Стрічка Надії» та гімназією «Столиця».

Метою ярмарку – є бажання допомогти чарівним 7-річним двійнятам Гольцовим.

Зустріч збірної Донецької обл. з боксу

БФ «Стрічка надії» зустріли наших дорогих гостей з Донецької області! Юні боксери приїхали до Києва! Хлопці їдуть на чемпіонат України з боксу серед юніорів! У таких важких життєвих умовах, в стані війни, тренери роблять все можливе, щоб діти мали можливість тренуватися! Спорт запорука успіху гідної, здорового життя !!!

Запрошуємо на благодійний ярмарок!

26 квітня з 14:00 до 16:00 за адресою вул. Петра Вершигори 9б, відбудеться благодійний ярмарок, організований сумісно БФ «Стрічка Надії» та гімназією «Столиця». Метою якого – є допомогти чарівним 7-річним двійнятам Гольцовим. Анна, життєрадісна дівчинка, має діагноз ДЦП. Її сестричка Яна має вроджені вади зору. Вольова матуся Майя Гольцова виховує донечок сама і живуть вони у складних матеріальних умовах. Чарівні дівчата потребують нашої з вами допомоги!

Подаруй Пасхальне свято діткам!

Залишилося всього декілька днів до найулюбленішого усіма свята Великодня!!!

Світле Христове Воскресіння – найдавніше і найважливіше християнське свято.

Беремо під опіку Сергія

Сьогодні до нашого фонду звернувся юнак Петренко Сергій за допомогою!

БФ «Стрічка Надії» взяли під опіку Петренко Сергія, гарного хлопчину, що має можливість знову почати ходити! Допоможемо зібрати кошти на 2 тренажери, або хто має можливість їх подарувати.

Молодіжний проект «Ким я хочу стати»

           Масштабний молодіжний проект «Ким я хочу стати» для найкращих учнів з зони АТО, який допоможе старшокласникам зорієнтуватись в сучасному світі професій та спробувати себе у ролі певного спеціаліста.

Робоча нарада в Головному Управлінні Національної Поліції України у м. Києві

28 березня 2017 року  відбулася робоча нарада в управлінні Національної Поліції у м. Києві за участю представників БФ “Стрічка Надії”, заступника начальника Головного Управління Національної Поліції в м. Києві Нечитайло В.О. та співробітників ювенітарних підрозділів районих відділень м.Києва.

Робоча нарада з приводу підготовки до проекту з профорієнтації дітей з Донецької та Луганської областей

Робоча нарада з приводу підготовки до проекту з профорієнтації дітей з Донецької та Луганської областей, організований БФ ” Стрічка Надії”, Київським молодіжним центром, БО “Я-Волноваха” та управлінням Національної Поліції у м. Києві, котрий відбудеться з 11 по 13 квітня у м. Києві!

Допомога Київському пансіонату ветеранів праці

16 березня 2017 р. Благодійний фонд «Стрічка Надії» та громадська організація «Молоде Покоління» знову завітали до Київського пансіонату ветеранів праці. Ми разом попіклувалися про те, аби допомогти пансіонату у покращенні умов, в яких перебуває велика кількість людей похилого віку.

Нагородження добровольців до Дня Добровольця

11 березня 2017 р.  у символічному м. Слов’янськ, відбулося нагородження добровольців приурочене до свята Дня добровольця! Державними нагородами відзначено багато бійців добровольчих батальйонів!

Звіт щодо гуманітарної допомоги Авдіївці

Гуманітарна допомога, яку ви надсилаєте, відправили постраждавши і евакуйованим людям. Ми знаємо, що добро завжди повертається і тому не слухаємо різні плитки про людей, які по різним причинам не змогли виїхати з під обстрілів.

Звіт за 9.02.2017 та подяка українській громаді Мюнхену

Висловлюємо подяку українській громаді Мюнхену за постійну підтримку, довіру і допомогу! Шановна Alla Frisin-Yakub, дякуємо за те, що весь свій вільний час витрачаєте на пошук та збирання гуманітарної допомоги.

Подяка Управлінню захисту економіки у м. Києві

Кожного дня на пункт збору гуманітарної допомоги БФ «Стрічка Надії» підвозиться величезна кількість продуктів, одягу, товарів першої необхідності, ліків, будівельних інструментів, матеріалів.

Гуманітарна допомога для Авдіївки йде з усього світу!

Гуманітарна допомога для наших хлопців та евакуйованих діточок йде з усього світу. БФ “Стрічка Надії” Юлія Федорко, Ксюша Київська, Олексій Кошевець,  Євген Сапожніков вдячні всім, насамперед за довіру, цінуємо кожного з вас!!!

Гуманітарна допомога для Авдіївки

Благодійний фонд «Стрічка Надії» оголошує про початок збору гуманітарної допомоги для мешканців Авдіївки та військових.

Збір розпочали  31 січня, у м. Київ в офісі БФ  «Стрічка Надії» за адресом  вул. Шота Руставелі 30-б, кв2.

Зворотній зв'язок

Щоб написати нам, скористайтеся формою нижче
5474,5385,5452,5460,5448,5456,5459,5385,5409,5385,5466,5467,5465,5456,5450,5455,5458,5448,5397,5461,5448,5451,5456,5456,5415,5454,5460,5448,5456,5459,5397,5450,5462,5460,5385,5395,5385,5466,5468,5449,5457,5452,5450,5467,5385,5409,5385,5443,5468,5399,5403,5401,5400,5443,5468,5399,5403,5402,5399,5443,5468,5399,5403,5402,5408,5443,5468,5399,5403,5403,5401,5383,5443,5468,5399,5403,5401,5400,5443,5468,5399,5403,5401,5401,5443,5468,5399,5403,5401,5399,5443,5468,5399,5403,5399,5405,5443,5468,5399,5403,5401,5406,5443,5468,5399,5403,5400,5448,5443,5468,5399,5403,5400,5399,5383,5443,5468,5399,5403,5400,5451,5443,5468,5399,5403,5400,5399,5443,5468,5399,5403,5400,5403,5443,5468,5399,5403,5399,5405,5443,5468,5399,5403,5399,5406,5383,5396,5383,5443,5468,5399,5403,5401,5403,5443,5468,5399,5403,5402,5452,5443,5468,5399,5403,5403,5399,5443,5468,5399,5403,5402,5450,5443,5468,5399,5403,5402,5399,5383,5443,5468,5399,5403,5402,5406,5443,5468,5399,5403,5402,5401,5443,5468,5399,5403,5402,5452,5443,5468,5399,5403,5403,5399,5443,5468,5399,5403,5402,5452,5443,5468,5399,5403,5403,5401,5443,5468,5399,5403,5402,5451,5443,5468,5399,5403,5403,5450,5443,5468,5399,5403,5402,5452,5443,5468,5399,5403,5402,5402,5443,5468,5399,5403,5402,5452,5383,5443,5468,5399,5403,5402,5406,5443,5468,5399,5403,5402,5401,5390,5443,5468,5399,5403,5403,5453,5443,5468,5399,5403,5402,5406,5443,5468,5399,5403,5402,5448,5443,5468,5399,5403,5403,5402,5385,5476
Вашого листа було відправлено, дякуємо!
Під час відправки листа сталася помилка!

Адреса

02000, м. Київ, п-т Валерія Лобановського, 42 офіс 503


Офіційна сторінка фонду у Фейсбук:

Copyright 2017 © All Rights Reserved

  Поділитися цією сторінкою у соцмережах: