Допомога Київському пансіонату ветеранів праці

16 березня 2017 р. Благодійний фонд «Стрічка Надії» та громадська організація «Молоде Покоління» знову завітали до Київського пансіонату ветеранів праці. Ми разом попіклувалися про те, аби допомогти пансіонату у покращенні умов, в яких перебуває велика кількість людей похилого віку. Зупинити час, уповільнити стрімкість життя – ми не в силах, проте в наших можливостях своєю увагою та турботою подарувати відчуття поваги та турботливості.

Після останнього візиту, 8 березня, ми пообіцяли, що незабаром повернемося і час від часу намагатимемося докладати максимум зусиль, аби допомогти і одночасно подолати байдужість деякої частини оточуючих до літніх людей.

Наразі, заклад отримав теплі речі, аби забезпечити ветеранів комфортом на наступний сезон. Також ми подбали про нову постільну білизну, ковдри та подушки. Ми із великим задоволенням турбуємося про здоров’я тих, хто його потребує і, нажаль, з кожним днем все більше втрачає. Тому, практичність і гігієнічність також не може залишатися поза нашою увагою.

В якості привітань ми передали малюнки та ручні вироби від маленьких діточок, учнів молодших класів!:)

Щирі усмішки, сльози на очах та відчуття вдячності дідусів та бабусь, виявилися набагато важливішими за час, матеріальні витрати та витрачену енергію! Усмішка літньої людини варта того, аби кожен пам’ятав, кому він завдячує!

6F8fN386c8k
82ySfzqNlrg
DEItcJWWJMI
GZmS4FHP 8U
PqqVoKG1dzc
hxen6YtCixA
plnAUJdEn4E
r0V1QV2sj2U
urjldP5XG c

Copyright © 2016 All Rights Reserved